Національний університет водного господарства та природокористування
Каталог статей
Шановні відвідувачі сайту! В цьому розділі сайту ми будемо викладати матеріали, які пов'язані із діяльністю нашої кафедри; про студентів та викладачів; роздуми та побажання; блоги; статті та все інше, що є цікавим, популярним та дискусійним. Якщо у Вас є такі матеріали - надсилайте адміністраторам або модераторам. Ми матеріали переглянемо та розмістимо. Побачимо, що з того вийде!
23 листопада 2012 року в Національному університеті водного господарства та природокористування на кафедрі землеустрою, геодезії та геоінформатики відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція професорсько-викладацького складу «Проблеми землеустрою та геоінформатики».
На конференцію було заявлено 29 доповідей з різних куточків України. Найбільше доповідей прозвучало від представників Рівного (Національний університет водного господарства та природокористування) та Рівненського району (Державна установа Рівненський обласний державний проектно-технологічний центр охорони родючості ґрунтів і якості продукції, с. Шубків). Також були представлені доповіді з таких регіонів як: Львів (Національний університет Львівська політехніка), Луцьк (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Київ (Інститут гідротехніки і меліорації УААН), Чернівці (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Харків (ТОВ «Елпро-М»), Хмельницький (Державне підприємство Хмельницька регіональна філія «Центр Державного земельного кадастру»). Крім того, були присутні гості з Головного управління Держземагенства у Рівненській області, Рівненського державного підприємства геодезії та кадастру (ДП "Рівнегеокадастр”), ДП "Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" і Земельно-кадастрового та архітектурного центру.
До складу нашої кафедри входять (разом із сумісниками, аспірантами та допоміжним персоналом) 51 людина (35 чоловіків та 16 жінок). Тож не дивно, що імена можуть співпадати. Як показує аналіз імен, найбільше співпадань у чоловіків, оскільки їх більше.
З 1816 по 1852 р. акад. В. Я. Струве у співпраці з
військовим геодезистом генерал-лейтенантом К. І. Теннером (1783–1860) виконали,
мабуть, найбільш визнані в історії геодезії градусні вимірювання дуги
меридіану, яка простягалася від Північного Льодовитого океану (м. Хаммерфест,
Норвегія) до гирла р. Дунаю (селище Старо-Некрасівка,
Україна).
Статті | Переглядів:3707 | Author:Янчук Руслан Миколайович | Додав:lagao | Дата:02.04.2012 | Коментарі (1)
Студентам завжди класно :), коли викладачі
розїзджаються по навчально-консультаційних центрах.
Прикольного мало - вже, чесно кажучи, трохи набридло - їдеш, буває до 6 разів на рік - у Прилуки, Джанкой, Гурзуф (о! ГУРЗУФ!!!), Виноградів, Слов'янськ (о! Слов'янськ :( ).
Як отримати максимум від пошуку зGoogle? (інфографіка) Пам'яткащодо ефективногопошукунауковихстатейта іншихматеріалів - спеціальнодлятих,хтохоче отримати максимальнуточністьу пошуку інформаційнихматеріалів, статей, новин, фактіві файлівза допомогою сервісу Google.
Зокрема, в інфографіціу прикладахнаведеносписокпошукових параметрів, операторів і умовпошуку,якими слідскористатисязатихчи іншихобставин.
О, давай дружить в "Одноклассниках", "В контакте", "Фейсбуке"...( нужное подчеркнуть...) Я так часто слышу эту фразу...
Почему я не общаюсь в разнообразных социальных сетях? Все просто, зачастую мы делаем очень много действий, которые для себя называем отдыхом, а на самом деле, это самая что ни на есть работа, требующая много времени и сил. Вот общение в разнообразных сообществах и на интернет площадках, именно такая работа. Она имеет какой-то результат? Нет... Она мне доставляет огромное удовольствие? Нет... Я должна убедить себя в том, что мне нужно там везде быть, ради друзей, которые меня постоянно упрекают в отсутствии в этих сообществах? Зачем? ... Я великая эгоистичная свинья... Мне увы не нужны эти сообщества... Если друзья хотят со мной общаться, то и они, и я найдем десяток других вариантов общения.
Знання і виконання Правил мобільного етикету — це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Радимо усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися рекомендацій, які допоможуть гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих.
Проектування та порядок виконання знімань в США в ХІХ-ХХ стт.
Переклав – Німкович Р.С.
Знімання
будь-якої місцевості певного регіону – багатокроковий процес.
Спочатку дві
базові знімальні лінії встановлюються для деякої відносно великої місцевості
(наприклад штату): базова лінія, що пролягає по лінії схід-захід та головний
меридіан – лінія північ-південь. При перетині ці дві лінії утворюють т. зв.
початкову точку. Далі визначаються інтервали відстані по 24 або 30 миль залежно
від року (періоду виконання) та розташування. Стандартні паралелі проектуються
паралельно до базової лінії. Меридіан, базова лінія та стандартні паралелі
утворюють форму гратки і є основою для розвитку подальших знімань.
Таких невеликих, обдiлених долею сiл як Рисвянка чимало на Рiвненщинi. Багато неблагополуччя довелось їм пiзнати протягом свого вiку. Їх продавали, грабували, палили, переселяли... З цих позицій в історії села можна виділити два періоди.