Навчально-інформаційний портал
Олега Лагоднюка 

Національний університет водного господарства та природокористування

Каталог статей

Головна » Статті » Наукові публікації

Всеукраїнська науково-практична конференція 2012
23 листопада 2012 року в Національному університеті водного господарства та природокористування на кафедрі землеустрою, геодезії та геоінформатики відбулась чергова Всеукраїнська науково-практична конференція професорсько-викладацького складу «Проблеми землеустрою та геоінформатики».
На конференцію було заявлено 29 доповідей з різних куточків України. Найбільше доповідей прозвучало від представників Рівного (Національний університет водного господарства та природокористування) та Рівненського району (Державна установа Рівненський обласний державний проектно-технологічний центр охорони родючості ґрунтів і якості продукції, с. Шубків). Також були представлені доповіді з таких регіонів як: Львів (Національний університет Львівська політехніка), Луцьк (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Київ (Інститут гідротехніки і меліорації УААН), Чернівці (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Харків (ТОВ «Елпро-М»), Хмельницький (Державне підприємство Хмельницька регіональна філія «Центр Державного земельного кадастру»). Крім того, були присутні гості з Головного управління Держземагенства у Рівненській області, Рівненського державного підприємства геодезії та кадастру (ДП "Рівнегеокадастр”), ДП "Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" і Земельно-кадастрового та архітектурного центру.

ФОТОРЕПОРТАЖ

konf generated by VisualSlideshow.com
ПІДПИСИ до фотографій:

1. Відкриває конференцію декан факультету землеустрою та геоінформатики 
к.т.н., доц. Ліщинський А.Г.

2. Виступає заступник завідувача кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики з наукової роботи к.т.н., доц. Мельничук О. Ю.

3. Доповідає к.т.н., доц. Тадєєв О. А. з доповіддю на тему: "Узагальнений метод скінченних елементів"

4. 4-1. Доповідає начальник сектору обробки земельно-кадастрової інформації (Державне підприємство Хмельницька регіональна філія «Центр Державного земельного кадастру») Махахей Н. М. з доповіддю на тему: "Переваги та недоліки ведення кадастрово-реєстраційної системи в Україні"

5. 5-1. Доповідає головний інженер-ґрунтознавець (Державна установа Рівненський обласний державний проектно-технологічний центр охорони родючості ґрунтів і якості продукції, 
с. Шубків) Крупко Г. Д. з доповіддю на тему: "Оцінка родючості ґрунтового покриву Рівненської області із застосуванням ГІС-технологій"

6. 6-1. Доповідає аспірант НУВГП Панасюк Ю. А. з доповіддю на тему: "Особливості вдосконалення управління меліорованими територіями"

7. 7-1. Доповідає провідний спеціаліст-картограф (Державна установа Рівненський обласний державний проектно-технологічний центр охорони родючості ґрунтів і якості продукції, с. Шубків) Басовець О. В. з доповіддю на тему: "Методи обробки географічної інформації при проведенні агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення"

8. 8-1. Доповідає економіст (ТОВ «Елпро-М», м. Рівне) Волощенко С. В. з доповіддю на тему: "Застосування геоінформаційних технологій для керування та моніторингу територій в промисловому комплексі"

9. 9-1. Доповідає аспірант НУВГП Абрамович О. В. з доповіддю на тему: "Окремі аспекти оптимізації розмірів землекористувань"

10. 10-1. Доповідає аспірант (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) Мендель В. П. з доповіддю на тему: "Дослідження функціональних залежностей LS-фактору в моделях водної ерозії ґрунту"

11. 11-1. Доповідає аспірант НУВГП Тадєєва О. О. з доповіддю на тему: "Упорядкування територій з активними геодинамічними процесами за показниками деформацій земної поверхні"

12. 12-1. Доповідає асистент Сунічук О. С. з доповіддю на тему: "Оцінка стану будівель та споруд за показником максимального розкриття тріщин"

13. Доповідає старший викладач Швець О. М. з доповіддю на тему: "Особливості інвентаризації земель сільськогосподарського призначення з ерозійно небезпечними ґрунтами"Джерело: http://lagao.at.ua/news/0-0-0-176-10
Категорія: Наукові публікації | Додав: lagao (28.11.2012)
Переглядів: 1356 | Теги: НУВГП, кадастр, геодезія, конференція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]