хоча "шапка" таблиці розпізнається, зміна кодування в браузері не допомогла, пропис в коді сторінки теж.... при виконанні тієї ж роботи в середовищі мапвьюв, кирилиця розпізнається добре, але не вікривається атрибутивна таблиця.
на консультацію приходити з компом. взавтра на 10-00. 703
Результати другого модулю тутечки. У тих, в кого не має оцінок - можуть перездати іспит ще раз - бо програма зависла і результати не збереглися. Нажаль, або на щастя? Взавтра на 12-00.
Той файл, що ви маєте - це база геоданих! Щоб продивитися вміст цього файлу необхідно його відкрити у ArcCatalog. Розкрийте його вміст, натиснувши на плюсику.
Олег Анатолійович, тут при створенні інтерактивної карти виникла одна проблема: як правильно обрати систему координат шарів у Арк ГІС, щоб уникнути спотворення. Один шар "зміщується" навіть при переході до єдиної системи координат
Потрібна порада знавців БД. Викладач Х побудував схему БД, по якій потрібно зробити роботу. Я не розумію чому побудовані так таблиці, і що в них має бути. Цікава Ваша критика. Схема БД додається
Мабуть для того, щоб для одного "об'єкта реєстрації" можна було присвоїти багато "установ" "Організацій", "Підприємств"(до кожного з яких в свою чергу може бути приписано декілька видів віядьності, продукції, декілька адрес". На мою думку таблиця "Підприємства" і підрядні їй таблиці мають нормальну структуру. Але трохи не бачу логіки в таблиці "Об'єкт реєстрації".
Я зробив би це так:
Повідомлення відредагував XRaySpiRt - Вівторок, 24.05.2011, 00:43