Іване, дякую, що допрацювали свою роботу вже після роботи Ваша робота є прикладом для всіх наступних поколінь студентів - за структурою, змістом та ресурсом, на якому розміщена.
а ще просто викладу свою думку: я думаю, що якщо глобально займатися таким питанням то це повинно виглядати наступним чином. крім всіх тих 4-х реєстраційних систем за основу я взяв би БД податкової адміністрації(яка взагалі тут не згадується), адже з логіки речей випливає, що власником нерухомості може бути тільки фіз. або юр. особа яка отримала ІПН, який послужить ключовим полем для запиту на пошук даних про суб"єкт права властності, адже навіщо вносити або декілька раз вносити дані про одну й ту ж саму особу в БД.
якби була б проаналізована кадастрова система України, то висновок був би такий, що вона не здатна навіть вести 2д земельний кадастр. і до речі, яка кількість програмних забезпечень повинна використовуватись для створення системи?
в додачу до Закону України від 16 листопада 1992 року "Про основи містобудування" можна добавити Постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 1993 року №224 “Про містобудівельний кадастр населених пунктів”. "WG 10 - повсюдний доступ громадськості" - це як розуміти?
Я згоден, що сайт не ідеальний. Але я оцінюю комплексно - структура сайту, його зміст та своєчасність виконання. Годованець зробив його першим - всі інші орієнтувались в тій чи іншій мірі на його роботу. Крім того в слово "продукт" я вкладаю ще й якісний зміст курсової роботи. Сайти справді є й цікавіші, але, нажаль, тільки й сайти
Звісно не ідеальний, але робота над ним продовжується. От замість загальних фраз напишіть конкретно, що можна зробити кращим - буду дуже вдячний. П.С. Найближчим часом планую внести список використаних джерел та поповнити біблітеку.
Cправді, оцінку сайтів та роботи необхідно ставити після захисту диплому. Ось і будемо слідкувати хто? що? та як робить та відображає на своєму сайті!?