Навчально-інформаційний портал
Олега Лагоднюка 

Національний університет водного господарства та природокористування

Головна » 2014 » Липень » 28 » ГЕОКВЕСТ 2014
22:09
ГЕОКВЕСТ 2014

23 липня на базі навчальної практики в с. Хотин відбувся вже традиційний, четвертий геодезичний квест. Він став чудовим завершенням практики для студентів другого курсу, які ненадовго змогли забути про зрівноваження мереж, плани та звіти, і повністю поринули у пошуки закопаних трофеїв, які для них завбачливо підготували студенти старших курсів. Квест розпочався з невеличкої розминки, після чого команди одна за одною відправилась на виконання завдань.

Щоб виконати деякі з них, потрібно було згадати і перший курс, і другий, а деколи просто проявити «смєкалку». Всі бігали, бігали, бігали… Кожен хотів бути першим, адже ставки були високими. Хтось краще справився, хтось гірше, але всі доклали максимум зусиль. Останнє завдання виявилося найцікавішим та найдраматичнішим. Потрібно було за координатами відшукати закопаний трофей. От тут студенти і проявили найбільше креативності та вигадливості. Ніщо не могло їм завадити, навіть гроза. Дехто гадав, що відшукати закопану листівку буде просто, і навмання копали… Здавалося, ніби золото шукають. Лише одній команді вдалося власноруч відшукати «скарб». Всім іншим це теж вдалось, але вже з невеликою допомогою організаторів квесту.

Після закінчення змагання, полігон був більше схожий на грядку, все було перекопано… От такі в нас наполегливі студенти, навіть лопати поламали =) Головне, чим відрізняється Геоквест від звичайних змагань є те, що найбільша увага тут приділяється саме правильності виконаних завдань, а не швидкості. Як і минулого року, команда яка прийшла перша не зуміла посісти першого місця. Організатори намагалися оцінити всі команди чесно та об’єктивно.

У результаті перше місце посіла команда у складі: Бухальський Іван, Віннічук Олександр, Романюк Ірина, Турик Оксана, Диня Вікторія. Друге місце за командою у складі: Струк Станіслав, Довгалець Андрій, Юрчук Юрій, Мисковець Назар, Лазарчук Володимир. Третє місце завоювала команда: Бойко Андрій, Козак Анна, Дзенік Юля, Мелещук Людмила, Бачук Тарас. Ну, а потім відбулось нагородження переможців та вручення їм сертифікатів на додаткові бали. А ще був торт, та багато інших смаколиків =)))

Студент ГІСТ Гулий Сергій

P.S. Керівники навчальної геодезичної практики висловлюють вдячність за допомогу в організації і проведенні квесту студентам спеціальності ГІСТ – Гулому Сергію, Бойчуку Богдану, Луцюку Юрію.

Категорія: Новини | Переглядів: 1623 | Додав: Sashko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Benedukt  
0
радує що базу повернули clover

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]