Навчально-інформаційний портал
Олега Лагоднюка 

Національний університет водного господарства та природокористування

Каталог файлов

Головна » Файли » Лекції, практичні, лабораторні » Геоінформаційні системи та технології

ГІС в кадастрових системах. Конспект лекцій
21.09.2013, 11:45
Кадастр в Україні повинен бути державним. Гарантування державою достовірності прав на землю та на інші об'єкти нерухомого майна, а також гарантування достовірності та актуальності даних державного земельного кадастру, забезпечення їх належного захисту від несанкціонованого доступу можливе лише за умови ведення кадастру державними органами. Відомості та документи державного земельного кадастру є державним інформаційним ресурсом.

Основною метою створення Національної інфраструктури геопросторових даних УкрНІГД є вдосконалення системи забезпечення потреб суспільства у всіх видах географічної інформації, підвищення ефективності застосування геопросторових даних та геоінформаційних технологій в системах підтримки управлінських рішень органів державної влади, місцевогосамоврядування, в економічній, соціальній, екологічній, оборонній, науковій сферах та в інтересах суб’єктів господарювання і громадян.

Базовому плану та адресному реєстру в ІГД необхідно надати статус затвердженого відкритого загальноміського геоінформаційного ресурсу як основи для створення та інтегрування даних з різних джерел. Базовий план визначається як сукупність каркасних елементів території, до яких відносяться: межа населеного пункту, магістралі загальноміського та районного рівнів, осі вулиць, межа смуги землевідведення залізниці, природні перешкоди (ріки, струмки, канали, яри, рівчаки, тощо), в окремих випадках - межі ділянок виробничих підприємств, жилих масивів, зелених та рекреаційних зон.

Категорія: Геоінформаційні системи та технології | Додав: lagao | Теги: ГІС в КС, конспект
Переглядів: 2584 | Завантажень: 69 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 5
5 kovalvas  
0
Де посилання на конспект? Як скачати?

4 g_kostkiv  
0
Як можна переглянути лекції ГІС в кадастрових системах.

1 Marina92  
0
12

2 XRaySpiRt  
1
Змістовно!

3 ivanzvir  
2
Скиньте пароль будь-ласка до ГІС в кадастрових системах

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]