КартаКорпусиНавчально-наукові інститутиКафедриПро авторів

Про проект

Карту було створено в 2012-2013 роках у рамках виконання дипломної роботи: "Геоінформаційне забезпечення студентського містечка Національного університету водного господарства та природокористування".

У 2014-2015 виконується допрацювання інтерактивної карти в рамках виконання магістерської роботи "Навігаційна геоінформаційна система Національного університету водного господарства та природокористування".

Дана робота показує гнучкість ГІС-технологій. За допомогою ГІС із плану студмістечка була створена 3D-модель та інтерактивна карта, що дає змогу не лише доступно та візуально краще відобразити місцевість, а також нести геопросторову інформацію про об'єкти: корпуси, аудиторії, інститути, кафедри.


Андрійчук Роман Володимирович

Випускник денної форми навчання спеціальності Геоінформаційні системи та технології (ГІСТ) Національного університету водного господарства та природокористування

Рік народження: 1991

Роки навчання: 2008-2013

Хоббі: книги (переважно фентезі (Гаррі Поттер, Володар перснів, Хмарний атлас, Хроніки Амбера, Пісня Льоду та Вогню одні з моїх найулюбленіших)), Аніме, Комп'ютерні ігри: RPG, MMORPG, RTS.


Сівачук Софія Василівна

Студентка денної форми навчання спеціальності Геоінформаційні системи та технології (ГІСТ) Національного університету водного господарства та природокористування

Рік народження: 1993

Роки навчання: 2010-2015

Хоббі: туризм, прогулянки на велосипеді